112.ua

Цей випуск програми подивилося 1 918 700 глядачів по всій країні, з них 1 036 500 по аудиторії 18+ (50+).

112.ua

В цей день телеканал "112 Україна" посів перше місце в слоті трансляції та лідирує серед інформаційних телеканалів за добу.

112.ua

Варто відзначити й те, що в цей день частка телеканалу "112 Україна" за аудиторією 18 + (50 +) становить 2,52%. Таким чином, "112 Україна" займає 9 місце серед усіх загальнонаціональних каналів.

112.ua

В першій частині програми "Пульс" гостями студії стали нардепи Наталія Королевська, Юрій Чижмарь, Василь Німченко, Сергій Рудик, Олексій Мушак, екс-нардеп Едуард Леонов, екс-спікер ВРУ Олександр Мороз, депутат Київської облради Олександр Горган і політолог Сергій Годний - обговорювали мораторій на продаж землі.

У другій частині ток-шоу політолог Володимир Цибулько, політолог Сергій Годний, журналіст Тарас Шкітер, політичний експерт Олеся Яхно, експерт з питань енергетики Валентин Землянський, нардепи Юрій Чижмарь та Юрій Павленко, кандидат філософських наук Валентин Гладких говорили про субсидії.

Ведучі Володимир Полуєв та Анна Степанець під час ефіру спілкувались з чиновниками і експертами задавали гострі питання. Особлива роль в спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них в режимі реального часу.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження –Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.