112.ua

Цього дня програму подивилося 2 164 000 глядачів по всій країні, з них 1 160 600 по аудиторії 18+ (50+).

112.ua

Згідно з основними показниками слоту, завдяки трансляції програми "Пульс", цього дня телеканал "112 Україна" здобув почесне перше місце серед інформаційних мовників країни.

112.ua

Крім того, в цей день телеканал "112 Україна" не тільки на першому місці в слоті трансляції, але й перший серед інформаційних телеканалів за добу.

112.ua

Також "112 Україна"підчас трансляції програми "Пульс" займає лідируючі позиції у динаміці рейтингу серед всіх інформаційних мовників України. Приміром, під час випуску за 4 грудня о 20:25 рейтинг телеканалу "112 Україна" в рази перевищував показники інших  інформаційних телеканалів.

112.ua

Варто відзначити, що телеканал "112 Україна" цього дня знову увійшов у ТОП-10 інформаційних каналів України і зайняв восьме місце за аудиторією 18+(50+). 

112.ua

Ведучі Володимир Полуєв і Анна Степанець у першій половині програми обговорювали з гостями ток-шоу ймовірність і наслідки розірвання Договору про дружбу з РФ, заборону на в'їзд в Україну громадянам Росії і воєнний стан.

Темами другої частини програми стали осінній призов і перспектива переходу України на контрактну армію.

Співведучим програми традиційно були люди з усіх куточків країни. Крім того, у глядачі мали можливість задати питання гостям студії.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок о 19.20. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження –Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.