112.ua

11 серпня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорили нападки влади на телеканал "112 Україна", підготовку до майбутніх місцевих виборів в нашій країні та інші актуальні події.

Ток-шоу зібрало біля екранів 1,21 млн глядачів по всій країні. З них 618 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). Завдяки таким результатам "Пульс" випередив за кількістю глядачів всі інші політичні ток-шоу, які вийшли цього тижня на інших інформаційних мовниках України.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Найвищі результати "Пульс" продемонстрував у другій частині ток-шоу (19:19-23:00). Тоді великі інтерв'ю дали кандидат політичних наук Дмитро Співак і телеведучий Андрій Пальчевський.

А після них у студії зібралися народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Чорний, політолог Олександр Лазарєв, журналіст Олеся Медведєва, голова Національної ради журналістів України Сергій Томіленко, експерти Володимир Кацман, Віктор Прошкін і Віктор Скаршевський, а також політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

У цьому слоті трансляції ток-шоу "112 Україна" вийшов у лідери інформаційного мовлення країни за аудиторією 18-54(50+). Його частка склала 1,32%, а рейтинг – 0,3%.

Рейтинг " 112 Україна" 112.ua

А в першій частині програми великі інтерв'ю дали екс-народний депутат Олена Бондаренко і блогер Анатолій Шарій.

Довідка

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть задати свої питання і отримати відповіді на них в режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна"- інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS - 3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.