112.ua

В цей день телепрограму подивилося програму подивилося 2 554 500 глядачів по всій країні, з них 1 219 900 по аудиторії 18+ (50+).

112.ua

Завдяки трансляції програми в цей день телеканал "112 Україна" традиційно займає перше місцесеред усіх інформаційних каналів країни.

112.ua

Також "112 Україна"під час трансляції програми "Пульс" займає лідируючі позиції у динаміці рейтингу серед всіх інформаційних мовників України. За весь ефірний час випуску, 27 листопада, рейтинг телеканалу перевищував інші інформаційні канали в декілька раз.

112.ua

Слід також відзначити, що "112 Україна" цього дня зайняв шосту позицію у ТОП-10 інформаційних каналів України, що вже стало гарною традицією для телеканалу і свідчить про професіональне зростання команди "112 Україна" та постійне збільшення довіри з боку глядачів.

112.ua

Нагадаємо, ведучі Володимир Полуєв й Анна Степанець домагалися відповідей на єдине питання - запровадження в Україні воєнного стану, від тих, хто ухвалює найважливіші рішення в житті України, і разом з глядачами в програмі слухали їхню мотивацію.

До дискусії приєдналися директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, екс-міністр транспорту Євген Червоненко, екс-глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський, політичний експерт Ігар Тишкевич, представник місії України в НАТО в 2008-2011 рр. Петро Гаращук, політконсультант Руслан Бортнік, політолог Олег Волошин, нардепи Юрій Павленко, Олексій Рябчин, Василь Німченко, Вадим Карасьов та експерти Степан Гавриш, Едуард Багіров, Юрій Левченко, Андрій Пальчевський.

Співведучими програми традиційно стали люди з усіх куточків країни. До того ж у глядачів була можливість поставити запитання гостям студії.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.