Старт проекту в цифрах телевимірювання виглядає таким чином: за аудиторією 18+ (50+) рейтинг - 0,65%, частка - 2,11%, а це в 1,7 рази вище середнього показника слоту телеканалу за попередні 3 неділі. У слоті програми новий проект зміцнив і лідерські позиції "112 Україна", забезпечивши йому присутність в топ-10 кращих каналів країни за цією аудиторією. Інформаційно-новинні телеканали лідер новинного ефіру традиційно продовжує очолювати.

Як і заявляв телеканал, у програмі ведучі Олег Білецький та Григорій Жигалов, не просто говорили про ключові події тижня, а й разом з експертами, в студії і скайпом, прогнозували, як ці події можуть позначитися на нашому завтра.

Відкрила ефір новина про те, як Міхеіл Саакашвілі прорвався в Україну. Кореспондент "112 Україна" висвітлював події на пункті пропуску Шегині у Львівській області, а ведучі обговорювали подію з політичним аналітиком Тарасом Чорноволом, який вийшов в ефір скайпом.

У першій програмі висвітлювали і ключову подію у США, пов'язану з найпотужнішим за останні 10 років ураганом в Атлантиці - "Ірма". Примітно, що "112 Україна" став єдиним з українських каналів, який у прямому ефірі розповідав про те, що відбувається прямо з зони стихії. Ексклюзивні кадри телеканал отримав завдяки роботі власної знімальної групи в складі кореспондента Ольги Паращук і оператора Івана Фоміченка, яка зараз там перебуває.

Темами першого випуску також став старт нового політичного сезону в Україні і Росії, масштабні військові навчання РФ в Білорусі, пікет власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Для обговорення ключових тем тижня і прогнозування подальшого перебігу подій, редакція запросила політичного експерта Ігара Тишкевича, політтехнолога Дмитра Фіщенка і юриста Сергія Креймера. До ефіру також приєдналися військовий експерт Ігор Романенко, політолог Володимир Цибулько та економічний експерт Сергій Фурса.

Нагадаємо, в новому проекті "Завтра" телеканал "112 Україна" і Радіо Свобода об'єдналися, щоб надати глядачеві можливість розуміти, які події, заяви, тенденції вплинуть на майбутнє нашої країни і що з того, що здається неважливим сьогодні - вже завтра стане значущим.

Програма "Завтра" виходить в ефір "112 Україна" щонеділі о 22:00.

* – Аудиторія Universe, показник cov#.

** – Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 тис. осіб.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані розраховано за показниками rat%, shr%, rch#, cov# і надано телеканалом "112 Україна". Дані за 10.09.2017 – Overnight. Докладніше про показники і визначення цільових аудиторій – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.