За іншими аудиторіями результат телеперегляду також зберігає високі позначки. Зокрема, за аудиторією 18+ ефір програми сягнув частки – 1,92%, рейтингу – 0,71%. Жителі Києва подивилися програму з часткою – 4,41%, рейтингом – 1,43%***. Такі цифри за головними аудиторіями інформаційного мовника сприяли тому, що крайній випуск "Хто кому Рабінович" став абсолютним лідером дня серед усіх програм "112 Україна".

Крім того, результати перегляду випуску проекту від 14 травня забезпечили "112 Україна" переконливе 8 місце в рейтингу всіх телеканалів країни** і дали змогу випередити найближчого конкурента в 9 разів**.

Показники інформаційних каналів за аудиторією 18+ (50+) 112.ua

У 16-му випуску програми "Хто кому Рабінович" телеглядачів турбували пенсійна реформа, неефективність роботи депутатів Верховної Ради та збільшення міграції молоді за кордон. Також ведучий прокоментував плюси і мінуси безвізового режиму для громадян України та безконтрольний продаж земельних ресурсів олігархам. Питання від телеглядачів програми ведучий приймав у прямому ефірі  телефоном, з мобільної студії телеканалу на Майдані та зі сторінки в facebook.

Нагадаємо, в програмі "Хто кому Рабінович" ведучий коментує події минулого тижня і відповідає на запитання телеглядачів. Програма виходить в ефір щонеділі о 20:00.

*   Universe, показник cov#.

** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає у містах з населенням більше 50 тис.чол.

***   Аудиторія, котра проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 14.05.2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov#. Детальніше по показникам дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.