112.ua

Зокрема, таких лідерських позицій програма з гостем, народним депутатом III скликання Михайлом Бродським, досягла за аудиторією глядачів старше 18 років у містах із населенням понад 50 тис. і за загальною українською телеаудиторією у віковій категорії від 18 років. Показники телеперегляду за цими двома аудиторіями становлять: частка - 1,62%, рейтинг - 0,64% і частка - 0,68%, рейтинг - 1,7% відповідно.

У програмі "БАЦМАН" відверта розмова ведучої з гостем привернула увагу 775 тис. глядачів по Україні.

В ефірі говорили про українських політиків як кандидатів у Президенти на наступних виборах. Юлія Тимошенко, Інна Богословська, Надія Савченко, Михайло Добкін, Вадим Рабінович, Володимир Гройсман, Олег Ляшко: у кого з них які шанси зайняти цю посаду? Про те, коли буде балотуватися Святослав Вакарчук. Як ставитися до кримінального минулого тих, хто прагне до влади, і тих, хто працює з будь-якою владою? А також про друзів, і тих, хто розчарував.

Нагадаємо, програма "БАЦМАН" виходить на телеканалі "112 Україна" щовівторка та щочетверга о 21:10. У ній ведуча веде діалог з відомими людьми сучасності: політиками та громадськими діячами, у програмі лише прямі запитання і відверті відповіді. Також у фокусі проекту - політичні плітки і секрети.