Показники програми по аудиторії 18+ (50+)
112.ua

Показники програми по аудиторії 18+ (50+)
112.ua

По київській аудиторії з результатом: частка 5,76%, рейтинг 2,51%**, в слоті програми "112 Україна" також отримав 7 місце серед загальнонаціональних телеканалів, у своїй ніші обігнав найближчого конкурента в 12 разів. Такий результат вчергове доводить популярність проекту з ведучим Вадимом Рабіновичем серед  киян. 

Показники програми по аудиторії 18+ (Київ)
112.ua

Програма б'є рекорд за кількістю випусків, що увійшли в десятку найкращих програм телеканалу за цей рік. На сьогодні у цьому переліку абсолютно всі випуски проекту.

"Хто кому Рабінович" уже подивилися 4 мільйони жителів України***. Кожну переглянуло близько 1,1 мільйони глядачів.

Випуск від 19 березня, як і програма в цілому, засвідчив  ті проблеми, що насправді непокоять українців. Свої запитання глядачі ставили Вадиму Рабіновичу телефоном у прямому ефірі програми публікували на Фейсбук-сторінці ведучого. Також до послуг глядачів була мобільна студія телеканалу, яка працювала в центрі Києва.

У програмі Вадим Рабінович прокоментував низку гучних скандалів, що сталися на тижні, і заяв перших осіб  держави. Зокрема, бійку за участю народного депутата Володимира Парасюка і правоохоронців на одному з блокпостів поблизу Слов'янська, початок нещадної боротьби з "махновщиною" в Україні, яку проанонсував Президент Петро Порошенко, відмову депутата Олександра Вілкула виступати з трибуни ВР українською мовою. Крім того, Вадим Рабінович розповідав про футбольний клуб "Арсенал", що ним колись володів, про те, чи варто допускати до участі в Євробаченні конкурсантку від Росії, яка підтримує військову агресію Кремля, і чи лобіюватиме він законопроект про повернення пенсійного віку жінкам - 55 років.

Нагадаємо, "Хто кому Рабінович" в ефірі телеканалу щонеділі о 20:00. Подивитися всі випуски програм також можна і на сайті 112.ua.

* - Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

** - Аудиторія старше 18 років, що проживає в Києві;

*** - Universe, показник cov #.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – комунікаційний Альянс. Дані надав телеканал "112 Україна". Дані за 19.03.2017Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov#. Докладніші показники дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/