Суботній ефір з гостем Станіславом Бєлковським досяг високих відміток частки  3,13%, рейтингу  1,06% за аудиторією 18+ (50+) і став найкращою програмою за день. За аудиторією 18+ ефір відбувся з результатом: частка  1,9%, рейтинг  0,62%.

Найцікавішим випуск від 13 травня став для жителів Києва, адже зібрав частку  5,07%, рейтинг  1,45%**. Завдяки цьому програма увійшла в ТОП-5 найкращих серед всіх 24-х випусків проекту "ГОРДОН"**.

Із гостем суботнього випуску  відомим російським журналістом, політологом, Станіславом Бєлковським - ведучий говорив про політику президента США Дональда Трампа, про майбутнє Росії та про перспективи повернення до складу України Криму.

Ефір від 14 травня мав не меншу інтригу. Гостя випуску  народний депутат України III, VI и VII скликань Інна Богословська  в діалозі з Дмитром Гордоном розповіла про свої взаємини з президентом-утікачемВіктором Януковичем, зізналася, чому не любить свою колегу Юлію Тимошенко. Крім того, ведучий поцікавився у гості, чи знає вона, хто причетний до розстрілів на Майдані.

За аудиторією 18+ (50+) випуск дістав такийрезультат: частка  2,68%, рейтинг  1,04%, що дала змогу "112 Україна"посісти впевнену 8-у позицію в рейтингу всіх національних телеканалів. Ретельно стежили за недільним ефіром жителі Києва. Їх частка становить 4,2%, рейтинг  1,42%.

Нагадаємо, програма "ГОРДОН" виходить у вихідні о 19:20 в форматі розширеного інтерв'ю з представниками політичної еліти. Ведучий ставить гостям програми провокаційні запитання, відповіді на які уникнути просто не можна.

* – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в містах з населенням більше 50 тис.чол.

** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 13-14.05.2017 Overnight,надані за показниками rat%, shr%, cov#. Детальніше по показникам дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.