112.ua

Суботній випуск програми "ГОРДОН" з гостем Віктором Пинзеником став найкращою програмою дня телеканалу і пройшов з показниками частки – 2,91%, рейтингу – 0,95 **, за аудиторією 18+: частка – 2,25%, рейтинг – 0,74 %. Жителі Києва переглянули програму, зібравши частку – 2,79% і рейтинг – 0,77% ***. У результаті, телеканал посів 8 позицію в слоті програми серед усіх каналів країни **.

112.ua

З гостем випуску – народним депутатом України Віктором Пинзеником ведучий порушував актуальні для українців теми економічної ситуації в країні. Зокрема, народний депутат пояснив, чому не спрацювала так звана "шокова" терапія економіки в 90-х роках, чим можна зацікавити в Україні іноземних інвесторів, і, де Віктор Пинзеник зберігає свої заощадження.

Програма "ГОРДОН" від 16 квітня була не менш цікавою. Гостем випуску став народний депутат України Мустафа Найєм, із ним у ведучого Дмитра Гордона відбувся насичений діалог. Під час інтерв'ю ведучий поцікавився у Мустафи Найєма, чи стали в нагоді йому навички акторської майстерності під час роботи у Верховній Раді України, і в яких стосунках він з Президентом України Петром Порошенком. Крім того, Мустафа розповів про погрози, які йому надходять, а також назвав ім'я найчеснішого, на його думку, українського політика.

Нагадаємо, програма "ГОРДОН" виходить в ефір щосуботи тащонеділі о 19:20. Гості кожного випуску – відомі представники політичної еліти, з ними ведучий Дмитро Гордон веде відверту розмову.

* Universe, показник cov#.

** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в містах з населенням більше 50 тис.чол.

*** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 15-16.04.2017 Overnight,надані за показниками rat%, shr%, cov#. Детальніше по показникам дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.