112.ua

Програма "ГОРДОН" стартувала в ефірі "112 Україна" в суботу 25 лютого. Формат інтерв'ю з представниками політичної еліти країни, топові гості та теми другий день забезпечують проекту високі показники за всіма аудиторіями.

У слоті програми "112 Україна" посів восьме місце серед українських телеканалів за основними показниками телеперегляду*.

112.ua

У Києві випуск пройшов із показниками частки у розмірі 4,53% і рейтингу 1,70%. За аудиторією 18+ результат програми такий: частка 2,37% і рейтинг 1,10%.

У ніші інформаційних мовників телеканал випередив своїх сусідів у слоті програми більш ніж у 6 разів.

112.ua

На піку програми, коли ведучий Дмитро Гордон ставив запитання про те, кого з президентів незалежної України Ігор Смешко вважає кращим, показники досягли позначки: частка – 3,97% і рейтинг – 1,77%.

У ході програми говорили про російську агентуру і про те, чи є вона серед представників керівництва країни, про Крим, Донбас, Малайзійський боїнг. Ведучий також запитував, чи були завербовані екс-президент України Віктор Янукович і колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров. А з питань глядачів, які вони публікували на сторінці Фейсбук ведучого, Дмитро озвучив те, що ставили найчастіше і стосувалося воно Надії Савченко.

Зі стартом проекту "ГОРДОН", в ефірі "112 Україна" звучить ще більше інформації, яка спонукає  до  роздумів і дозволяє зрозуміти суть того, що відбувається в нашій країні.

Програма в ефірі щосуботи та щонеділі о 19:20. 

* – Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – комунікаційний Альянс. Дані надав телеканал "112 Україна". Дані за 26.02.2017.  Overnight, надані за показниками rat%, shr%. Докладніші показники дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/