112.ua

На початку нового року ми дивимось у майбутнє, прогнозуємо, що нас чекає, будуємо плани. У проекті, який дає можливість глядачеві зрозуміти, що впливатиме на його життя завтра, ведучі підуть ще далі – разом із експертами спробують визначити, яким буде для України 2018-й рік – наше "завтра" довжиною в 365 днів.

Для першого випуску програми 2018-го року ведучі виберуть фундаментальні теми – економіку та політику, адже саме вони визначають будь-яку державу. Та зустрінуться з авторитетними персонами сучасності,  які глибоко розуміються на цих темах. 

Про економіку ведучий Олег Білецький говоритиме із Олександром Пасхавером, в якого запитає: коли наша країна стане заможнішою, а український народ відчує результат розпочатих реформ, і, зрештою, коли ж українці будуть впевнені в завтрашньому дні.  

А про політику ведучий Григорій Жигалов поговорить із першим  Президентом України Леонідом Кравчуком. Зокрема, ведучого цікавитиме, який план із завершення конфлікту на Донбасі та повернення окупованих територій може спрацювати? Хто друзі України на міжнародній арені? І який вплив на нашу країну та світ матимуть вибори у Росії та у США цього року? 

Безумовно, не обійдеться у випуску без таких важливих питань, як мінімальна зарплатня, курс долара, реформи 2017 року: з чим Україна входить у новий рік?

Спецвипуск вийде в дещо незвичному форматі, але суть програми залишиться незмінною – зрозуміти наше "завтра". За цим звертаються до проекту його глядачі, і, судячи з показників програми, з кожним випуском їх кількість більшає. З моменту старту проекту його вже подивилося майже 5 мільйонів глядачів.

У програми "Завтра" позитивна динаміка, що підтверджує успішну і серйозну співпрацю двох лідерів ринку: "112 Україна" і Радіо Свобода. 2017-й рік програма завершила з показниками частки - 2,08% і рейтингу - 0,83% (грудень 2017 року, аудиторія 18+ (50+). А в редакції проекту цього року плани робити програму ще кращою, ще успішнішою й надалі орієнтувати людей у дні завтрашньому. 

Отже, про рік, що прийшов – у інтерв’ю з Леонідом Кравчуком і Олександром Пасхавером вже цієї неділі о 18:00 в ефірі програми "Завтра".