Стіна 112.ua

18 лютого на телеканалі "112 Україна" відбувся перший випуск ток-шоу "Стіна". Він зібрав біля екранів 1,067 мільйонів глядачів по всій країні.

Завдяки успішним рейтингам  програми, "112 Україна" залишив позаду всі інформаційні телеканали. Варто відзначити, що "112 Україна" - не єдиний телеканал, який обговорював мовне питання. Попри це саме "Стіна" стала лідером у своєму слоті трансляції.

Наприкінці випуску ведучі Павло Кужеєв та Юрій Бібік підбили підсумки голосування аудиторії, згідно з якими люди готові йти на компроміс і долати стіну мовного питання.

Зазначимо, що Павло Кужеєв відомий як ведучий цілої низки популярних програм. Одним із останніх наймасштабніших його проектів стало "Велике інтерв'ю з великим політиком".

Своєю  чергою,  для його колеги по ток-шоу "Стіна" Юрія Бібіка - це новий етап у кар'єрі. І з огляду на результат, ведучий  гідно впорався з викликом.

Нагадаємо, ток-шоу "Стіна" виходитиме в ефір щопонеділка о 22:00.

Команда "112 Україна" вітає колег з прем'єрою і бажає високих рейтингів!

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.