112.ua

Ольга Іванова

  • 33 роки;
  • власниця фірми, що надає митно-брокерські послуги;
  • за освітою – фахівець у галузі зовнішньоекономічної діяльності;
  • не заміжня, дітей немає.

* * *

Історія Ольги Іванової – це історія людини, яка пройшла шлях від касира в кав`ярні до засновника власного успішного бізнесу. Наприкінці нульових Ольга працювала менеджером по роботі з митницею, а в 2013 році, в розпал Революції гідності, заснувала свою компанію, яка займається наданням митно-брокерських послуг.

У портфоліо Ольги є громадська діяльність. "Ми співпрацюємо з благодійними фондами. Працюємо з пенсіонерами. Пенсіонери звертаються до мене з такими елементарними питаннями, як "відключили телефон" тощо. Ми допомагаємо їм вирішувати ці питання", - каже Ольга.

Крім проекту "Кандидат", Ольга Іванова брала участь у проекті "Нові лідери". Там вона представляла проект із забезпечення функції контролю мінекобезпеки над сортуванням, винесенням та вивезенням, переробленням і функціонуванням підприємств, що переробляють сміття. Зокрема, Ольга пропонує заохочувати на державному рівні сортування сміття.

Тепер Ольга хоче спробувати себе у великій політиці. "Я йду за своїм покликанням. Для мене важливо бути політиком для народу України", - каже вона.

Ольга Іванова хоче створювати умови, в яких якомога більше людей зможуть бути успішними в Україні.

Спостерігати за перетворенням Ольги Іванової на політика можна щонеділі на телеканалі "112". Найближчий випуск дивіться 2 вересня о 21:00.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце у прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання у Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.