112.ua

Церемонія нагородження пройшла в Українському домі й зібрала гостей та номінантів рейтингу: політиків, чиновників, бізнесвумен, діячів культури та мистецтва, лікарів, лідерів думок, а також представників провідних українських ЗМІ. На думку редакції журналу "UkrainianPeople" - своєю граційною та спокійною ходою українки увійшли вусі сфери сучасного життя країни.

112.ua

Учасницею цього рейтингу PR-директор "112 Україна" Юлія Павленко стала вперше.В цілому у сфері PR, медіа і маркетингу працює вже понад п'ять років. Крім професійних досягнень за її плечима також отримання головної корони конкурсу "Королева України", а також Юлія увійшла у топ-6 фіналісток на Міжнародному конкурсі "Top-ModeloftheWorldUkraine".

112.ua

112.ua

"Для мене це величезний аванс довіри - потрапити у сотню найуспішніших українок. Я вважаю, що цей титул потрібно доводити щоденною працею і гордо нести по життю. Всі 100 жінок, які увійшли в цей рейтинг, не тільки красиві, розумні, доглянуті, вони зуміли поєднати своє покликання у соціумі, роботу і сім'ю. На мою думку, першими у цьому списку мають бути представники засобів масової інформації. Моя відзнака автоматично присвоюється всім жінкам телеканалу "112 Україна", які щоденно трудяться і доводять всій країні, що ми кращий інформаційний телеканал України", - поділилась враженнями Юлія Павленко.

Варто зазначити, що очолила рейтинг заслужений журналіст України Марина Кінах. Всі учасниці списку розподілені на категорії:"100 успішних українок. Суспільство", " 100 успішних українок. Культура", "100 успішних українок. Юриспруденція", "100 успішних українок. Медицина та психологія", "100 успішних українок. Мода", "100 успішних українок. Бізнес". Така концепція дозволила максимально точно показати різноманіття важелів впливу учасниць рейтингу.

112.ua

"Наша премія про успіх, про всі його складові - державу, бізнес, родину, жіночу гармонію. Всі номінанти - це жінки, які досягли успіху. Ціль та мета нашого проекту, насамперед, показати, що роль сучасної жінки в нашому суспільстві неухильно зростає", - розповідає головний редактор журналу "UkrainianPeople" Тетяна Петракова.

112.ua

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, здійснює мовлення з листопада 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.