112.ua

Головне політичне ток-шоу країни вже давно завоювало прихильність українського глядача. Зокрема, це підтверджують показники основного слота трансляції програми, з якими "Пульс" став №1 серед усіх інформаційних програм на вітчизняному телебаченні.

112.ua

112.ua

Завдяки цьому телеканал "112 Україна" тримає лідерство серед головних інформаційних мовників України за 30 жовтня.

112.ua

Варто відзначити й те, що телеканал "112 Україна" цього дня увійшов у ТОП-10 інформаційних каналів України.  

112.ua

Тож український глядач віддає перевагу шоу "Пульс", навіть якщо на решті телеканалів транслюються важливі події України та світу, серіали або ж програми схожого формату.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК; проведення дослідження –Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.