112.ua

Понеділок, 26 листопада, став рекордним для інтернет-платформи 112.ua. Завдяки злагодженим діям команди телеканалу та інтернет-порталу, усі охочі змогли подивитися екстрене засідання РНБО, Верховної Ради, звернення президента Петра Порошенка до народу та інші найважливіші події не тільки в ефірі "112 Україна", але й на сайті 112.ua і YouTube-каналі "112 Україна".

У пікові моменти наш спецефір на YouTube дивилися понад 150 тис. осіб, що є абсолютним рекордом для українських новинних каналів. Всього впродовж доби наш ефір в інтернеті подивилося понад півтора мільйона користувачів.

Зазначимо, редакція 112.ua оперативно виклала відео в загальний доступ для того, щоб кожен зміг ще раз переглянути, як ухвалювали найважливіше для країни рішення щодо введення воєнного стану. Зрештою не обійшлося без курйозів. Так, YouTube вирішив, що ми є правовласниками цього відео, відправивши всім конкурентам повідомлення про порушення авторського права. На жаль, таке буває, якщо швидко і якісно робиш свою роботу.

Крім того, відмінно спрацювала команда інтернет-порталу 112.ua, поінформувавши про події дня понад 1 млн унікальних користувачів. Крім того, в нашому Telegram-каналі було організовано текстову онлайн-трансляцію, що додало чимало читачів у месенджері.

Нагадаємо, що "112 Україна" та 112.ua цими днями відзначають свій п'ятий день народження. І такі цифри ми сприймаємо як "вотум довіри" від наших шановних глядачів і читачів. Дякуємо, що ви з нами. Ми не підведемо. Все найважливіше, що відбувається в країні та у світі, дивіться в ефірі каналу "112 Україна" по ТБ і на YouTube, а також читайте на 112.ua, Facebook, Telegram та Instagram.