112.ua
Проти телеканалу "112 Україна" проводиться спланована акція, спрямована на дискредитацію каналу. Про це в ефірі "112 Україна" заявив генеральний директор і власник телеканалу Андрій Подщипков.

"Коли наш журналіст у прямому ефірі показав, як на Євромайдані били людини, і спробував з'ясувати подробиці, то отримав силову відсіч від охорони Євромайдану. Ми показали це. З тих пір інтернет заповнився закликами: "Не дивіться канал "112", не вмикайте його. Погодьтеся, що це дуже схоже на сплановану акцію, спрямовану на дискредитацію каналу. Я дивлюся на це з посмішкою. Я розумію, хто і для чого це робить. Я хочу звернутися до цих людей: дякую Вам за Вашу думку, спасибі за Вашу увагу до нас! Цим Ви робите нас тільки сильнішими", - сказав Подщипков.

За його словами, в Україні, якщо вона має намір будувати демократичне суспільство, телекомпанії повинні існувати без цензури. "І як власник телеканалу я не дозволю нікому маніпулювати нами", - заявив він.

"Спочатку в інтернеті наші недоброзичливці розгортали брудну кампанію, що мій канал належить Арбузову, тепер кажуть, що мій телеканал належить Захарченку. Мій канал належить мені... Наш ефір завжди відкритий для всіх політичних сил. Скажіть мені, представники опозиції або представники влади, коли-небудь хто-небудь говорив Вам, що ми не хочемо бачити Вас в ефірі? Немає. Такого не було. І не буде. Ми ведемо мовлення в прямому ефірі з 8 ранку до 10 вечора, і в будь-який момент Ви можете прийти до нас в ефір і сказати все, що Ви думаєте, що Ви хочете. Чи не це називається відкритим вільним телебаченням з європейською формою журналістських стандартів? А всім наклепникам і провокатором я хочу сказати: якщо є сміливість, приходьте в наш ефір і скажіть, дивлячись мені в очі, що мій канал мені не належить", - сказав Подщипков.

"Канал "112 Україна" - телеканал з об'єктивною подачею інформації. Ми показуємо всі новини в незалежності від того, кому вони зручні, а кому ні. Ми працюємо для нашого телеглядача, якому вдячні за ту підтримку, яку ми отримуємо щодня", - додав власник телеканалу "112 Україна".