112.ua

Телеканал "112 Україна" став першим та єдиним серед українських ЗМІ мовником, який цілодобово в прямому ефірі висвітлював абсолютно все, що відбувалося під час Революції гідності.

Кадри, зроблені операторами нашого телеканалу, стали першоджерелом для багатьох закордонних медіа та міжнародних організацій. Нас цитували, звертались по інформацію, просили про допомогу. Навіть під час кривавих протистоянь знімальні групи "112 Україна" завжди були на передовій та, ризикуючи власним життям, висвітлювали події з найгарячіших точок, досконало виконуючи свій професійний обов‘язок.

Кореспонденти "112 Україна" по всій країні щосекунди розповідали глядачеві все, що відбувалося з перших хвилин Революції гідності. І сьогодні ті ж самі люди повернуться на ті ж самі місця, де стояли в цю хвилину 5 років тому, і так само в прямому ефірі розкажуть глядачеві, що зараз відбувається там, на якій стадії розслідування злочинів тих років, і наживо поспілкуються з українцями, які перебувають там зараз.

"Ми першими інформували всю Україну про три місяці боротьби, про 94 дні кривавих розгонів та судових заборон на проведення акцій, про сотні травмованих та загиблих, про розстріл Небесної сотні та інші злочини. Все це залишилось в пам'яті журналістів та українців, які брали у цьому участь і спостерігали за подіями в ефірі "112 Україна". Саме тому журналісти і оператори, які працювали на тих знакових місцях у 2013-му, включатимуться у прямий ефір сьогодні та нагадають глядачеві про події, через які про нас заговорив весь світ", – коментує керівник служби ефірного мовлення Людмила Писанко.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.