112.ua

Втім, є у проекту і своя родзинка: всі гості – це друзі автора програми, тому діалог обіцяє бути максимально відкритим та чесним. І ведучому доведеться виявити свої дипломатичні навички, аби навіть із давно знайомими людьми не "побити горщики" через складність та відвертість запитань, передбачених форматом програми.

"Мій проект є унікальним у своєму роді, і за це я вдячний керівництву "112 Україна". Мені дозволено запрошувати тільки тих людей, яких я люблю і хочу бачити у себе в студії. І чиї слова я хочу чути. У цей проект не можна влізти комерційним чином. В мою роботу ніхто не зможе влізти, я сам продумую концепцію розмови, вибудовую, про що вона буде, моїх героїв у студії кожен зможе побачити у новому амплуа. Дякувати Богу, я маю величезне щастя спілкуватися з людьми, які є моральними авторитетами для багатьох, хоч, можливо, іноді вони суперечливі", – розповідає Петро Мага.

Автор програми розповів, що першим гостем у студії буде людина, яка була президентом клубу міністрів оборони країн СНД. Колишній військовослужбовець України Олександр Кузьмук розповість свою власну історію про життя та відданість Батьківщині та українському народу. Глядач почує факти, котрі для багатьох стануть надто відвертими, а для деяких навіть шокуючими.

Проект "Мага" виходитиме на телеканалі "112 Україна" щонеділі о 18.15.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.