30 днів слуги з народом 112.ua

20 червня в ефірі "112 Україна" вийде телемарафон "30 днів слуги з народом". В його рамках ведучі Ганна Степанець та Юрій Бібік підведуть підсумки першого місяця роботи Володимира Зеленського в якості голови держави.

Свою думку про дії Зеленського та його команди висловлять експерти з різних сфер. Також гості студії обговорять, які зі своїх передвиборних обіцянок нинішній президент країни вже почав втілювати в життя, а які – відклав на майбутнє. Також політики в ефірі "30 днів слуги з народом" оцінять, наскільки перші досягнення Зеленського вплинуть на майбутні парламентські вибори.

Основні питання, які обговорять у ході марафону: коли буде завершено військове протистояння на Донбасі? Коли знизяться тарифи на комунальні послуги? І як зміниться курс розвитку країни?

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.