112.ua

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" стала Ірина Майстер. Про це стало відомо під час голосування глядачів після дебатів фіналістів в ефірі телеканалу "112 Україна". 

Фіналістам проекту належало в прямому ефірі переконати за 1,5 хвилини глядачів голосувати за партію "За життя". За Ірину Майстер проголосували 32% глядачів.

"Я дуже вдячна українському народові і всій глядацькій залі за цю підтримку. Я дуже сподіваюся на плідну співпрацю і на успішний результат", - сказала Майстер.

Голова партії "За життя" Вадим Рабінович побажав переможниці удачі на початку кар'єри у великій політиці.

"Я хочу привітати нового члена нашої партії. Я хочу привітати майбутнього кандидата, який обов'язково з нашою партією стане членом українського парламенту. Я хочу привітати нас з тим, що нові люди прийдуть в українську політику", - сказав він.

Зазначимо, Ірина Майстер - екс-заступник міського голови Василькова.

Політичну кар'єру Ірина будувала в рідному Василькові. Батько Ірини – екс-депутат міськради Василькова від БЮТ Володимир Іришин. Мати теж була членом цієї партії.

Ірина починала свій шлях з посади депутата міської ради Василькова. Працювала керівником загального відділу Васильківської міськради з часів мерства Володимира Іващенка у Василькові.

У 2015 році на виборах вона балотувалася в мери міста від "Батьківщини". Вибори не виграла, однак отримала посаду заступника міського голови з гуманітарних питань. Також очолила Антикорупційний комітет.

"Це було дуже важко. На мене чинили тиск. Зникали з виконавчого комітету документи, до яких я нібито маю якесь відношення. На мене заводили кримінальні справи. Мене хотіли зробити страшною корупціонеркою", - каже Ірина Майстер.

У березні 2018 року Ірина написала заяву про звільнення за згодою сторін. "Не змогла витримати цієї несправедливості, цієї кулуарщини", - говорить про свій відхід з політики.

"Знову в політику мене повернув проект", - додає Ірина. Все заради сина. "В моєму житті є одна особлива особа – це мій син. Він хоче бути льотчиком. Я хочу, щоб він жив в незалежній державі, щоб він не хотів виїхати звідси".

112.ua

Нагадаємо, впродовж 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" змагалися за право стати народним депутатом. У фінал проекту пройшли 4 найсильніші учасники: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко і Ірина Майстер

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.