Микола Сирокваш і Олена Морозова 112.ua

До команди ведучих "112 Україна" приєдналася телеведуча ранкового шоу "112 хвилин" Олена Морозова. Починаючи з 19 грудня вона буде вести прямоефірну студію ранкової інформаційної програми, яка виходить в ефір щобудня о 6:00. У парі з Оленою працюватиме досвідчений ведучий Микола Сирокваш.

На телеканал "112 Україна" Олена прийшла одразу після закінчення університету в 2016 році. Починала як репортер ранкового шоу, потім працювала кореспондентом новин і редактором регіонального відділу. Тепер знову повертається у "112 хвилин", але вже в новій для себе ролі ведучої.

"Розповідати глядачам про те, що відбувається у світі, першій – це неймовірне задоволення, а також велика відповідальність. Але коли в студії надійний партнер, а за кадром – команда професіоналів, то всі переживання випаровуються. Вдячна "112 Україна" за можливість зростати і розвиватися", - поділилася враженнями після першого ефіру Олена Морозова.

Команда телеканалу вітає Олену із вдалим дебютним ефіром і зичить професійних успіхів разом зі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал є доступним у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.