112.ua

Відомо, що для Натана Джилла це вже другий візит на цей телеканал, тому саме він разом з керівниками телеканалу проводив для своїх європейських колег ознайомчу екскурсію з внутрішньою роботою телеканалу, його професійною командою, процесом випуску новин та прямих ефірів. Крім того, все це транслювалося наживо в ефірі телеканалу "112 Україна".

Представники Європейського парламенту вкотре підтвердили свою позицію щодо недопущення тиску на телеканали "112 Україна" та NewsOne, а також пообіцяли особисто слідкувати за подальшими кроками української влади в цьому контексті. Адже на тому тижні петиція стосовно "112 Україна" та NewsOne вже набрала потрібну кількість голосів, тепер євродепутати і керівництво телеканалу очікує на реакцію Президента України.

112.ua

Європарламентарі Арне Геріке та Роберт Іваницький, для яких це дебютний візит до головного новинного телеканалу України, були вражені професійністю команди та їхньою мужність у боротьбі за правду.

"Ми вже не вперше приймаємо на нашому телеканалі європейських депутатів, які поділяють нашу позицію в боротьбі за право мовити. Вони розповідають про нас своїм колегам в Європарламенті й зараз ця ситуація набула дуже широкого резонансу в Європі. Тому ми не маємо морального права здаватись. Тим більше, що понад 25 000 тисяч голосів під петицією в захист телеканалів "112 Україна" та NewsOne ще раз доводять, що наш глядач стоїть на варті свободи слова в Україні та не допустить  свавілля влади по відношенню до улюблених телеканалів",  - зазначив генпродюсер "112 Україна" Артем Марчевський.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.