112.ua

Протягом тижня журналісти проекту Олег Степовий і Валерія Сергєєва патрулюватимуть вулиці в столиці та регіонах з тим, щоб показати, як іноді випадок або намір людей змінює долі. У фокусі програми: техногенні та природні катастрофи, ДТП, прецеденти з використанням різної зброї, шахрайство та інші надзвичайні події.

Олег Степовий: "Ми патрулюємо вулиці як самостійно, так і з різними правоохоронними органами та службами: поліцією, швидкою допомогою, Службою порятунку, Держслужбою з надзвичайних ситуацій. Бачимо кримінал і катастрофи зблизька і спостерігаємо, як із ними справляються ті, чия місія – рятувати".

Особливістю програми буде в тому, що журналісти телеканалу намагатимуться потрапити в різні закриті співтовариства. І там, де це можливо та не заборонено законом – влаштовуватимуть експерименти, щоб зрозуміти, чому в нашому житті стаються такі події і що стає їхнім каталізатором.

"Очевидець 112" – максимально інтерактивний проект і віддає велику частину програми на відкуп глядачів – очевидців тих чи інших надзвичайних подій. Кожен, хто став свідком пригоди, може взяти участь у створенні програми, якщо поділиться відео або фотоматеріалами з місця інциденту. Для цього потрібно надіслати редакції матеріали через однойменний мобільний додаток "Очевидець 112".

Редактор програми Микола Терельов: "Із часом програма може перейти в формат тільки авторського відео. Всі, хто разом з нами, стають очевидцями подій через екрани домашніх телевізорів, можуть бути і очевидцями реальними, за допомогою об'єктивів своїх, а не наших камер".

У рамках проекту щодня, крім вихідних, після 23:00 журналісти розповідатимуть про події дня в коротких випусках програми, а щоп'ятниці в підсумковому випуску – показувати все, з чим зіткнулися протягом тижня.