112.ua

На знімальному майданчику зібралися претенденти зі всіх регіонів країни. Серед них як юні учасники, так і ті, хто вже встиг спробувати себе в політиці. Але в проект потраплять тільки 12 із них: 6 хлопців і 6 дівчат, які зможуть переконати експертну комісію в тому, що їхні цілі перебування в депутатському кріслі – найдостойніші.

Ведуча "112 Україна" Анна Степанець: "Ми велика професійна команда працюємо над тим, щоб цей експеримент був абсолютно вдалим. Можу точно сказати, що всі передумови для цього є. Автори цього проекту, команда, яка над ним працює, зацікавлені в тому, щоб найбільш достойний кандидат досяг кінцевої мети проекту – став народним депутатом України".

Ведучий проекту Вадим Рабінович розповів про те, коли в ефірі телеканалу "112 Україна" представлять учасників реаліті: "Через місяць проведемо 2-3-годинний марафон на телеканалі. Я думаю, що тоді ми вже визначимося з людьми, і представимо їх глядачеві".

Нагадаємо, "Кандидат" – це соціальний ТВ-проект, мета якого знайти людей, мотивованих зробити Україну кращою і здатних пропонувати нестандартні рішення. Переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку політичної партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а й можливість річного навчання у Стенфордському університеті. В ефірі телеканалу "112 Україна" проект "Кандидат" стартує в серпні цього року.