112.ua

Як безумовний лідер і трендсетер ринку інформаційних телеканалів країни, "112 Україна" виконує свою природну функцію бути першопрохідцем. Телеканал руйнує узвичаєний стан речей на українському ринку ТВ, де події коментують, як правило, тільки україно- та російськомовні експерти, і вводить в дискурс авторитетних західних експертів, які можуть стати джерелом нової, відмінної від інших, свіжої точки зору.

Як експертів для 112 International Insight телеканал залучає політологів, журналістів, бізнесменів і просто відомих людей, чия думка буде цікавою глядачам. Вони коментують конкретні події в Україні та політичну ситуацію в цілому. Також телеканал планує запрошувати ньюзмейкерів, які зможуть виступати першоджерелами і повідомляти невідомі раніше факти.

Проект реалізований в рамках студії LIVE, в планах – включення в програми "Вечірній прайм" і "Воєнний щоденник".

Автором ідеї проекту є ведуча телеканалу Еліна Бекетова. Про новинку "112 Україна" вона розповідає: "Ми хочемо показати глядачам міжнародний погляд на все, що відбувається в Україні – це колосальна праця і вимагає великих зусиль. Але нам важливо, щоб глядачі телеканалу могли чути різні думки від найвпливовіших людей у світі".

Еліна Бекетова – випускниця американських програм Undergraduate Exchange Program, Benjamin Franklin Transatlantic Fellowship, проходила стажування на новинному каналі Оксфорда (Міссісіпі). На "112 Україна" вона ведуча програми "Вечірній прайм".