112.ua

Всі члени Європейського парламенту отримали презентаційні набори з повною інформацією про тиск на незалежні засоби масової інформації в Україні та напади на журналістів. До складу наборів входили друковані та електронні носії з даною інформацією, а також спеціально оформлені шоколадні цукерки, які символізують солодку обгортку, в яку українська влада намагається упакувати тривожну реальність зі свободою слова в нашій країні.

112.ua

"Свободу неможливо точно виміряти, але кожен завжди безпомилково відчуває, коли її намагаються обмежити", – такі слова є в позиційній вкладці в кожній коробці.

112.ua

"Ми неодноразово говорили про підтримку наших телеканалів з боку європейської спільноти, неодноразово зустрічалися з представниками Європейського парламенту і навіть приймали їх у себе, в офісі телеканалу "112 Україна". Сьогодні ж нами була організована унікальна подія міжнародного масштабу! Вперше за всю історію незалежної України всі члени Європарламенту отримали дуже оригінальний подарунок, в якому вони можуть докладно ознайомитися з інформацією про стан свободи слова в Україні. Цією акцією ми розраховуємо ще раз привернути увагу всіх європейських політиків до проблем журналістів в ході виборчої кампанії, яка розпочалась в Україні. Без свободи слова в країні не може бути чесних виборів", – пояснив Генеральний продюсер телеканалу Артем Марчевський.

Однією з учасниць акції стала ведуча проектів "Зворотний бік" і "Великі ігри" на телеканалі "112 Україна" Надія Сасс.

112.ua

Нагадаємо, що наприкінці грудня за підписом 42 депутатів євродепутатів в Європарламенті було зареєстровано проект резолюції "Про свободу ЗМІ в Україні", який серед іншого закликає Верховну Раду скасувати своє рішення про санкції проти телеканалів "112 Україна" і NewsOne. На лютневій сесії Європарламент планує приступити до обговорення та голосування за цю резолюцію.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.