112.ua

 
У понеділок, 8 вересня, невідомі пошкодили автомобіль правозахисника Віктора Смалія, а співробітниця каналу "112 Україна" отримала погрозу у вигляді залишеного каменю на лобовому склі автомобіля. Самі потерпілі пов'язують подію з виходом програми "Народна прокуратура з Сергієм Капліним", у якій обоє брали участь. У суботньому випуску програми йшлося про корупцію та злочинні схеми в ДАІ. Також проводилося розслідування співпраці інспекторів ДАІ з "тітушками" у період Євромайдану. 
 
Вчора вранці правозахисник Віктор Смалій виявив свій автомобіль повністю подряпаним, ймовірно, щіткою по металу. 
 
"Подряпали не тільки всю машину, але і переднє лобове скло. Я це пов'язую з сюжетом, який вийшов на "112" каналі у передачі "Народна прокуратора з Сергієм Капліним", –  повідомив Віктор Смалій. –  Швидше за все, це зробили якісь наймані "тітушки", які до цих пір перебувають у певних зв'язках з Державтоінспекцією, з керівництвом ДАІ. Я думаю, що це 100% слід Дем'янко, що це він замовив мене цим бандитам. Чиста заказуха. Мабуть, та інформація, яка була подана у передачі, вона відповідає дійсності. Більш того, та інформація, яку я розповів з приводу "тітушні" і з приводу участі Державтоінспекції в координації "тітушні", відповідно, вона відповідає дійсності і як наслідок – той збиток, який мені було завдано". 
 
Крім того, співробітниця каналу "112 Україна" Олена Солодовникова у той же день виявила на лобовому склі свого автомобіля камінь значних розмірів. 
 
"Погрожувати програмі "Народна прокуратура" робити не варто! Ми не будемо відбиватися камінням, як ви. Ми будемо відбиватися сюжетами, інформацією. І ми будемо продовжувати розслідувати вашу корупційну діяльність, давати це в ефір. І лякати нас не треба!"заявила редактор програми "Народна прокуратура з Сергієм Капліним" Олена Солодовникова. 
 
Нагадаємо, "Народна прокуратура" –  щотижнева програма розслідувань на каналі "112 Україна". Автор і ведучий проекту Сергій Каплін, керуючись чинним законодавством і повноваженнями народного депутата, разом з журналістами телеканалу розслідує резонансні теми. У фокусі програми – викриття хабарників і аферистів, нейтралізація корупційних схем та фінансових махінацій. 
 
 
 

 

112.ua

 

 

 

 

Випуск програми про ДАІ за участі Віктора Смалія: