112.ua

Послухати про досвід і отримати практичні поради професіонала телевізійної індустрії зібрались люди з Дніпропетровська та Києва, які працюють у абсолютно різних сферах, але прагнуть займати активну соціальну позицію і в майбутньому долучитися до політичного життя країни.

Вікторія Кіосе, як ведуча прямих ефірів на "112 Україна" п'ять років поспіль, розповіла аудиторії про процес досягнення телеканалом лідерства серед інших інформаційних телеканалів країни, джерела пошуку і реалізації вдалих тем для ефіру, а також про роль ведучого у кадрі.

Майстер-клас проходив в форматі активного діалогу, тому учасники Академії Політики охоче задавали питання телеведучій. Зокрема, аудиторію найбільше цікавило, як правильно спілкуватись з політиками, як не спотворювати інформацію, розкривати всі деталі та як проходить процес підбору гостей для студії.

112.ua

"Коли ми створювали телеканал "112 Україна" від самого початку, була ідея створити  так би мовити, прототип американського телебачення, з легкою атмосферою та повною інформативністю. На превеликий жаль, у наших глядачів дуже багато стереотипів щодо ведучої новин та способу викладу інформації. Ми з командою 112, намагаємось спростовувати ці стереотипи. Двері нашої студії відкриті для всіх політиків, у нас немає заборонених тем. Ми працюємо, аби наш глядач був проінформований повністю", - коментує Вікторія.

Крім серйозних політичних і соціальних тем, зачепили і питання зовнішнього вигляду ведучої: "Зовнішність для ведучого далеко не все. Головне завдання — викликати у глядача довіру і допомогти йому зрозуміти, що відбувається. Зовнішні речі — як ви виглядаєте, як вас нагримували, причесали, як ви говорите, яка у вас дикція, — вторинні. Головне — що ви несете глядачу. За цим вас запам’ятають. Ведучі, яких глядачі пам’ятають і поважають, мають власну точку зору й поважають своїх глядачів", - розповідає ведуча ранку на "112 Україна".

112.ua

Наприкінці зустрічі, учасники майстер-класу завітали до студій телеканалу, де мали можливість детально ознайомитись з внутрішньою роботою телеканалу, його професійною командою, процесом випуску новин та прямих ефірів.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.