112.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на сьогоднішньому засіданні ухвалила рішення стосовно анулювання ліцензій на цифрове мовлення телеканалу "112 Україна" - начебто через "невиконання розпорядження щодо повернення до виконання умов ліцензії".

При цьому члени Національної ради жодним чином не відреагували на аргументи юристів "112 Україна" про те, що вже понад рік телеканал просить Нацраду переоформити програмну концепцію і змінити формат мовлення. Тим більше, що подібні рішення були ухвалені регулятором стосовно провладного інформаційного телеканалу. Крім того, раніше Нацрада вже оштрафувала групу компаній "112 Україна" на більш ніж 130 тисяч гривень - з тієї ж причини: невиконання умов ліцензій, які сама ж відмовляється переоформити.

Телеканал "112 Україна" вкотре заявляє про тиск з боку Нацради, яку влада використовує, щоб примусити власника телеканалу Андрія Подщипкова продати його за заниженою ціною своїм представникам, адже "112 Україна" є лідером інформаційного ринку України.

Дії Нацради з ТБ неодноразово засуджували як українські, так і європейські політики і громадські діячі, які бачать в цьому політичну мотивацію і наступ на свободу слова.

Телеканал "112 Україна" запевняє своїх глядачів: ми продовжимо працювати для вас і будемо й надалі повідомляти вам винятково об'єктивну картину подій, незважаючи на тиск та переслідування Нацради.