112.ua

Рік тому телеглядачі вперше побачили на каналі "112 Україна" програму розслідувань "Народна прокуратура". У ній журналісти телеканалу, керуючись чинним законодавством, розслідують резонансні теми. У фокусі програми ─ нейтралізація корупційних схем та фінансових махінацій, викриття хабарників і аферистів.

На українському телебаченні безліч журналістських розслідувань, але ведучий проекту Сергій Каплін ставить собі за мету не просто знаходити актуальні для суспільства справи, а розкривати їх, виявляючи винних. Так, за підсумками програм "Народна прокуратура" були звільнені високопоставлені митники, які заробляють на контрабанді лісу у Чернівецькій області. Пішов у відставку директор інституту раку, підозрюваний у десятках зловживань. Знайдені та покарані винні в побитті активіста, який боровся з нелегальним видобутком бурштину в Житомирській області. Розкрито корупційні схеми в газовій галузі, міністерстві охорони здоров'я, схеми контрабанди сигарет та лісу, незаконних забудов і махінацій із землею, зафіксовано сотні порушень у державних закупівлях.

Найбільший інтерес у глядача викликала програма, присвячена "реформі ДАІ" і розслідуванню, в якому Сергій Каплін з'ясовує чому можна звільнити з посади начальника відділу ДАІ Ірпінського району, Олександра Куделю, який обіймав свою посаду з часів В. Януковича. Також резонанс викликав випуск, в якому журналісти розкривають схеми збагачення на опаленні та пояснюють, як формуються комунальні тарифи. Трійку кращих розслідувань "Народної прокуратури" замикає справа про "Повітряний експрес", в якій журналістам вдалося з'ясувати, куди пішли 400 мільйонів на недобудовану залізницю і хто встановлює захмарні тарифи на трасу з аеропорту.

Команда програми продовжує розкривати корупційні справи по всій Україні та залишається вірною своєму головному принципу ─ проводити чесні, неупереджені розслідування.

Дивіться "Народна прокуратура" щосуботи о 22:25 на телеканалі "112 Україна".