112.ua
У найближчому випуску "Народної прокуратури" телеглядачі побачать, як шахраї провертають афери із нерухомістю, а прості українці при цьому ризикують залишитися без даху над головою. Що потрібно знати, щоб не стати жертвою фіктивної угоди.

Нагадаємо, останній випуск програми "Народна прокуратура" за участю Сергія Капліна на каналі "112 Україна" вийшов 17 вересня. Тоді Національна рада з питань телебачення і радіомовлення фактично зажадала від нардепа в період передвиборних перегонів перервати свою телевізійну діяльність. Вибори закінчилися, Сергій Каплін здобув перемогу з одним із кращих результатів по Україні і повертається в ефір.

"Наша команда медіа-слідчих наступні випуски присвятить корупційній діяльності уряду, зловживанням у силових структурах і, звичайно ж, люстрації. Дякую всім за підтримку. За час моєї відсутності в проекті я отримав тисячі листів повернутися та продовжити свою боротьбу. Запрошуємо приєднатися до нашої команди усіх громадських активістів", - Сергій Каплін.

"Народна прокуратура" - щотижнева програма розслідувань на каналі "112 Україна". Автор і ведучий проекту Сергій Каплін, керуючись чинним законодавством і повноваженнями народного депутата, разом із журналістами каналу "112 Україна" розслідує резонансні теми. Кожна програма присвячена конкретній темі. Сергій Каплін виїжджає на місце події, аналізує ситуацію, проводить власне розслідування і встановлює справедливість, допомагаючи пересічним українцям у вирішенні їх проблем.

Довідка:

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який почав своє мовлення 28 листопада 2013 року. Телеканал мовить 17 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і в світі.

Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-3,4. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор - Андрій Подщипков. Генеральний продюсер - Сергій Логунов. Сайт каналу www.112.ua