112.ua

На телеканалі "112 Україна" стартувала нова програма "Великі ігри", спрямована на те, щоб компенсувати брак якісного обговорення міжнародних подій та процесів на вітчизняному телебаченні. Постійною ведучою цього телевізійного проекту стала Надія Сасс. 

"Для мене велика честь та задоволення приєднатися до високопрофесійноі команди каналу "112. Україна". В наш час, коли зовнішня обгортка часто домінує над браком внутрішнього змісту, надихає можливість долучитися до колективу, що працює як добре відлагоджений годинник. - Коментує Надія. - Україна не лише частина глобалізованого світу - багато з того, що відбувається в нашій країни важко зрозуміти без осмислення зовнішнього контексту. Тому саме для цього і створений наш новий проект. "Великі ігри" - програма, яка розширює горизонти сприйняття світу."

Надія Сасс має освіту магістра міжнародного права та перекладача з англійської мови, яку здобула в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2016 році проходила стажування в офісі віце-президента Європарламенту Річарда Чарнецького.

З вересня 2016 по січень 2018 року працювала ведучою телеканалу NewsOne.

У першому випуску програми "Великі ігри" обговорили такі теми: осінню сесію ПАРЄ; ймовірність виключення Росії зі складу ПАРЄ; поведінку українською делегацією; провокації російської журналістка Скабєєвой; отруєння в РФ скрипалів.

Гостем програми "Великі ігри" став Маркіян Лубківський, Надзвичайний і Повноважний Посол України. До діалогу приєдналися також політолог-міжнародник Олег Волошин, народний депутат від БПП Олексій Гончаренко, дипломат Василь Філіпчук.

Програма буде виходити на телеканалі "112 Україна" щосуботи о 23:10.