112.ua

Ведучими проекту стануть Тетяна Хмельницька та Тетяна Іванська. А ось співведучими будуть люди з усіх куточків України.

"Щоп'ятниці у студії телеканалу обговорюватимуть питання суспільно-національного масштабу. Спектр тем широкий: пенсії, тарифи, вакцини, система міграції, здоров’я та багато інших. Це випадки, які стосуються як кожного окремо, так і держави в цілому. У нас буде живе спілкування героїв шоу з представниками регіональної та центральної влади, народними депутатами, урядовцями. Ми представимо глобальну проблему в широкій площині, щоб разом шукати шляхи вирішення труднощів," – розповів редактор програми Ярослав Шевченко.

У самій студії під час зйомок програми за дискусією політиків і героїв спостерігатимуть 112 глядачів, які зможуть оперативно перевіряти правдивість сказаного учасниками шоу. Велику роль у цьому ток-шоу відведуть роботі з аудиторією і зворотному зв'язку з нею. Щоб кожен глядач за допомогою фахівців та експертів міг навчитись самостійно, без участі влади чи інших органів, розбиратись у соціально важливих питаннях.

"Така назва цьому шоу дана не випадково. Ми кидаємо виклик всім представникам регіональної та центральної влади – відгукнутись на важливі соціальні питання громадян України", – відзначила ведуча ток-шоу "Виклик" Тетяна Хмельницька.

Підтримує колегу і Тетяна Іванська: "Ми хочемо привернути інтерес глядачів через історії сімей, у яких сталась біда, щоб не допусти глобального розширення тієї чи іншої проблеми. Ток-шоу "Виклик" створить якісний майданчик для обміну думками політиків, об'єднає гострі дискусії в соціальних мережах і в телевізорі. Перед нами стоїть завдання не вирішити якусь окрему проблему, ми хочемо знайти вихід з глобальних резонансних ситуацій, з якими щоденно стикаються українці".

Програма "Виклик" буде в ефірі телеканалу "112 Україна" щоп’ятниці о 19:30 та триватиме 2 години 30 хвилин.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.