112.ua

Сьогодні о 15:15 на телеканалі "112 Україна" продовжить свою роботу унікальний міжнародний медіапроект "Люди".

У двогодинній програмі, яку ведуть легендарний британський телерадіоведучий Сєва Новгородцев, рок-музикант Олег Карамазов, оглядач Юрій Молчанов, журналіст Світлана Крюкова, глядачі візьмуть участь в обговоренні подій тижня, які відбулися в Україні та світі: блокування сайтів і свободу слова, санкції проти Ермітажу та інших культурних інституцій і свободу вибору, якою володіють люди. Гостями програми стануть головний редактор інтернет-видання "Страна.UA" Ігор Гужва, художник і філософ Олександр Клименко, поет і видавець Дмитро Бураго, протоієрей Української православної церкви отець Віктор Земляний, конфліктолог Національної платформи примирення і єдності Марина Черенкова.

Гості та ведучі програми "Люди" подискутують про карантин і культурологічну акцію "Якщо нас не чують – нас побачать", про духовне життя в регіонах України, про нові ініціативи зі встановлення миру на Донбасі.

Ведучі програми розкажуть про реалізацію проекту щодо питань і пропозицій від українців та індустріальних лідерів країни президентові України, про створення майданчика цього діалогу, приуроченого до першої річниці з дня інавгурації президента України Володимира Зеленського.