112.ua

Сьогодні, 11 травня о 15.15 годині на телеканалі "112" продовжить свою роботу міжнародний медіапроект "ЛЮДИ". У двогодинній програмі, яку ведуть легендарний телерадіоведучий Сєва Новгородцев, оглядач Юрій Молчанов, журналіст Світлана Крюкова і рок-музикант Олег Карамазов, гостями стануть Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич), заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар Ростислав Валіхновський, головний редактор інтернет-видання "Країна.ua", Ігор Гужва, магістр Лондонської школи економіки Ірина Мартин з Великобританії, шкільний вчитель Людмила Пахомова проживає в українському селищі Жованка - на червоній лінії розмежування конфлікту на Донбасі.

В ефірі учасники проекту розглянуть аспекти відбувається в Україні і світі, і розкажуть про реалізацію проекту по створенню діалогової майданчика - збору ініціатив і пропозицій від активних українців і індустріальних лідерів країни президентові України, діалогу, приуроченого до першої річниці з дня інавгурації президента України В. А. Зеленського.

Сєва Новгородцев представить прем'єру відеокліпу та пісні "Хемінгуей", записаної у віддаленому режимі, на карантині, музикантами і учасниками з чотирьох країн. Пісня написана Олександром Пилипцем лідером української групи "ALEX PILIPS", з участю Олега Карамазова (гурт "Брати Карамазови", Євгена Маргуліса виступає з власною групою (екс-учасника груп "Машина часу" і "Воскресіння"), Олексія Романова (група "Воскресіння") і Андрія Державіна (група "Сталкер", екс-клавішник "Машина Часу"), Влада Ряшина (автора культової тв-програми "Мелорама") і власне самим Севою Новгородцевим.