112.ua

Зйомки проекту "Кандидат" телеканалу "112 Україна" тривають, а отже, потенційні народні обранці продовжують змагатися за звання депутата Верховної Ради. І, за словами менторів проекту, за період зйомок деякі з учасників професійно дуже виросли. Вони пройшли багато випробувань, тестів, один із останніх – раціонально використати гроші, які їм виділили.

Куратор проекту Нестор Шуфрич: "Для них це був певний тест на корупцію. Ми дивилися, чи буде у когось бажання частину коштів, які ми назвали умовним бюджетом, взяти собі. Всі відмовились від такої можливості і успішно пройшли цей тест". 

Проект досяг екватора. Попереду в учасників ще завдання, результати яких глядач зможе спостерігати в серпні, коли програма стартує в ефірі телеканалу "112 Україна".

Нагадаємо, "Кандидат"  це соціальне ТБ-реаліті, мета якого знайти людей, мотивованих зробити Україну кращою. Переможець проекту отримає місце в прохідній частині списку політичної партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також можливість річного навчання в Стенфордському університеті.