Форум МСП "Перезавантаження 2020" 112.ua

4 вересня відбувся форум МСП "Перезавантаження 2020". Він проходив у столичному інноваційному парку UNIT.City (Дорогожицька, 3). На ньому зібралося 700 представників малого та середнього бізнесу з різних куточків країни. А на сценах форуму своїм досвідом ділилися 50 спікерів, відомих у світі бізнесу.

Захід висвітлював телеканал "112 Україна", який виступив медіа партнером форуму. Організатори МСП "Перезавантаження 2020" ставили собі за мету підказати підприємцям перспективні тренди в бізнесі, за які варто братися одразу після карантину. Також експерти форуму поділилися необхідними знаннями та інструментами, які допоможуть зробити потужний рестарт бізнесу в нинішніх кризових умовах.

Зокрема, фахівці обговорили, де сьогодні можна знайти гроші на реалізацію проектів і де шукати натхнення для роботи в непростих умовах, а також як досягти успіху малими командами і як масштабувати бізнес.

На форумі виступали засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький, керуючий партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко, директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіці Андрій Слабинський, співзасновник компанії OMO Systems Грант Даян.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.