112.ua

На телеканалі "112 Україна" триває щоденний святковий марафон на честь 75-ї річниці Великої Перемоги.

6 травня на глядачів у межах "Історичного прайму" чекають о 17:40 "Три тополі на Плющисі" та о 22:00 "Веселі хлопці".

"Телетрансляції до Дня Перемоги – це данина поваги ветеранам, їхнім сім'ям, а також всім, кому дороге світле свято 9 Травня. Ми не повинні забувати, від якої страшної долі врятували нас ці хоробрі люди. І святковий марафон – це лише дещо з того, чим ми можемо віддячити", - сказав генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.

Нагадаємо, 9 травня у межах святкового марафону прозвучать пісні воєнних років із класичних фільмів на військову тематику: "Смуглянка", "Ніч така місячна", "Ати-бати", "Бери шинель", "Улюблене місто", "Ех, путь-доріжка фронтова", "Темна ніч", "Чекай мене", "Ми пілоти" і багато інших.

Під час марафону глядачі зможуть почути й відомі пісні воєнних років у виконанні зірок сучасної української естради (Олега Винника, Павла Зіброва, Віталія Білоножка, Надії Шестак, Наталії Бучинської, Віктора Павліка, Наталії Валевської, Іво Бобула, Миколи Грицкана, Степана Гіги та ін.), так і добре знайомих виконавців з інших країн світу: Грузії (Тамари Гвердцителі), Білорусі (вокаліста "Сябрів" Анатолія Ярмоленка) та Росії (Олександри Пахмутової, Сосо Павліашвілі).