"Не мовчи!" 112.ua

14 листопада відбудеться перший випуск нового ток-шоу "Не мовчи!". Ведуча проекту – Анастасія Марченко, відома, як ведуча студії LIVE на "112 Україна", і громадський діяч Дмитро Співак. Разом із гостями студії у проекті будуть обговорювати гострі соціальні проблеми.

У той час, як більшість політичних ток-шоу зазвичай обговорюють тільки політичні заяви, передача "Не мовчи!" буде зосереджена на звичайних українцях.

"Невже те, про що говорять усі ці депутати, дійсно, важливіше, ніж те, що відбувається з вами тут і зараз? Невже проблема депутатської недоторканності важливіша за, наприклад, проблему насильства в школах? Невже питання, де буде квартирувати Президент – на Банковій чи в колишньому музеї Леніна – важливіше, ніж те, що твої сусіди влаштовують зі своєї квартири притон, нічліжку або пункт прийому склотари, і ти змушений жити немов посеред циганського табору? Невже мовна проблема страшніша за те, що ми просто перестали чути один одного. Перестали один одного розуміти", - запитують автори передачі.

Героями програми стануть громадяни України, які стикаються з такими, на жаль, знайомими всім життєвими труднощами, як нерозуміння з сусідами і співробітниками, насильство в сім'ях, конфлікти в школах і ВНЗ, труднощі в ЖКГ тощо.

"Зазвичай до наших проблем нікому немає діла. Але не сьогодні. Сьогодні ми поступимо інакше. На цей раз ми помовчимо про політику. Ми не скажемо ні слова про формулу Штайнмайера. Залишимо за дужками всі їхні політичні чвари… А поговоримо відверто про те, що близьке вам насправді. Очі в очі. Ваші історії – наше розуміння, наше співчуття. І наш досвід, щоб завтра було краще, ніж учора", - анонсує Дмитро Співак.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.