112.ua

У День Великої Перемоги команда "112 Україна" підготувала для своїх глядачів справжній сюрприз. Незважаючи на заборону масових зібрань, ми відзначимо це свято з усією душею, з усіма почестями до тих, хто приніс мир і свободу на нашу землю.

Ефір на День перемоги у Великій Вітчизняній війні ми присвячуємо силі духу наших ветеранів, трудівників тилу й тих, для кого є дорогим це свято.

З 8:00 в ефірі "112 Україна" стартує святковий марафон. Глядачі побачать включення з різних міст України, де ми покажемо, як в умовах карантину відзначають свято ті, для кого воно дійсно є дорогим.

О 12:00 на "112 Україна" відбудеться трансляція Всеукраїнського флешмобу на честь 9 Травня. Українцям пропонують одночасно увімкнути пісню "День перемоги".

О 15:15 у межах святкового марафону прозвучать пісні воєнних років із класичних фільмів на військову тематику: "Смуглянка", "Ніч така місячна", "Ати-бати", "Бери шинель", "Любимый город", "Эх, путь-дорожка фронтовая", "Темная ночь", "Жди меня", "Мы пилоты" і багато інших.

О 16:00 у межах проекту "Історичний прайм" буде показано "Батько солдата".

О 17:30 у "Великому інтерв'ю" Павло Кужеєв і Вадим Рабінович обговорять святкування Дня перемоги в сучасній Україні.

О 19:00 глядачі марафону зможуть почути й відомі пісні воєнних років у виконанні як зірок сучасної української естради (Олега Винника, Павла Зіброва, Віталія Білоножка, Надії Шестак, Наталії Бучинської, Віктора Павліка, Наталії Валевської, Іво Бобула, Миколи Грицкана, Степана Гіги та ін.), так і добре знайомих виконавців з інших країн світу: Грузії (Тамари Гвердцителі), Білорусі (вокаліста "Сябрів" Анатолія Ярмоленка) та Росії (Олександри Пахмутової, Сосо Павліашвілі).

О 21:40 - "Історичний прайм" та "Третього не дано".

"Телетрансляції до Дня перемоги – це данина поваги до ветеранів, їхніх сімей, а також до всіх, для кого є дорогим світле свято 9 Травня. Ми не повинні забувати, від якої страшної долі врятували нас ці хоробрі люди. І святковий марафон – це лише небагато з того, чим ми можемо віддячити", - сказав генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.

75 років тому наші героїчні пращури показали, що за нами правда. І вони перемогли. Подякуймо їм за це!

Проведіть 9 травня разом зі "112 Україна".