112.ua

На "112 Україна" 9 травня відбудеться "Святковий марафон на честь 75-річчя Великої Перемоги".

Цього великого дня команда "112 Україна" підготувала своїм глядачам справжній сюрприз. Незважаючи на заборону масових зібрань, ми відзначимо це свято з усією душею, з усіма почестями до тих, хто приніс мир і свободу на нашу землю.

Ефір на День перемоги у Великій Вітчизняній війні ми присвячуємо силі духу наших ветеранів, трудівників тилу і тих, для кого дорогим є це свято.

У межах святкового марафону прозвучать пісні воєнних років із класичних фільмів на військову тематику: "Смуглянка", "Ніч така місячна", "Ати-бати", "Бери шинель", "Любимый город", "Эх, путь-дорожка фронтовая", "Темная ночь", "Жди меня", "Ми пилоты" та багато інших.

Глядачі марафону зможуть почути й відомі пісні воєнних років у виконанні зірок сучасної української естради (Олега Винника, Павла Зіброва, Віталія Білоножка, Надії Шестак, Наталії Бучинської, Віктора Павліка, Наталії Валевської, Іво Бобула, Миколи Грицкана, Степана Гіги та ін.), так і добре знайомих виконавців з інших країн світу: Грузії (Тамари Гвердцителі), Білорусі (вокаліста "Сябрів" Анатолія Ярмоленка) та Росії (Олександри Пахмутової, Сосо Павліашвілі).

У межах проекту "Історичний прайм" гості каналу зможуть побачити й обговорити низку шедеврів ретро-класики, зокрема: "Батько солдата" режисера Резо Чхеїдзе, "Три тополі на Плющисі" Тетяни Ліознової, "Веселі хлопці" та "Волга-Волга" Григорія Александрова. Також вперше в Україні можна буде побачити реставровану і колоризовану версію "Бережися автомобіля" Ельдара Рязанова. Проект "Історичний прайм" - протягом усього тижня перед святом щодня о 17:30 та 22:00 починаючи з 4 травня.

Глядачі та гості каналу також зможуть обговорити і сучасну вітчизняну класику: "Полювання на Вервольфа", "Ангелів війни" і "Третього не дано" виробництва української компанії Film.ua.

Крім того, в день Великої Перемоги глядачі побачать включення з різних міст України, де ми покажемо, як в умовах карантину відзначають свято ті, для кого воно дійсно є дорогим.

75 років тому наші героїчні пращури показали, що правда за нами. І вони перемогли. Подякуймо їм за цеі!

Проведіть 9 травня разом зі "112 Україна".