112.ua

 

В цей день програму подивилося 2 053 600 глядачів по всій країні, з них 1 017 200 по аудиторії 18+ (50+).  

112.ua

Телеканал "112 Україна" завдяки ефіру програми "Пульс" займає лідируючі позиції в слоті трансляції серед інформаційних каналів країни.

112.ua

Крім того, в цей день телеканал "112 Україна", як і завжди, залишається номером №1 серед інформаційних мовників України по аудиторії 18+ (50+).

112.ua

Варто відзначити, що телеканал "112 Україна" цього дня знову увійшов у ТОП-10 інформаційних каналів України і зайняв дев'яте місце за аудиторією 18+(50+), а програма "Пульс" цього дня стала кращою на телеканалі.

112.ua

Ведучі Анна Степанець та Володимир Полуєв разом з гостями студії обговорювали майбутній Томос для України, військовий стан, напругу в Азово-Чорноморському регіоні та перспективи звільнення українських моряків, а також співпрацю з МВФ.

Також в ефірі "Пульсу" виступив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський і наголосив, що боротьба за Свободу слова в Україні триває. За його словами, петиція на захист телеканалів "112 Україна" та NewsOne, що розміщена на сайті Президента України, набрала вже понад 27 000 голосів. Однак реакції на цей документ з боку влади і досі немає.

Гостями студії головного політичного шоу країни "Пульс" стали: Юрій Мірошниченко, Руслан Бортнік, Валентин Гладких, Борислав Розенблат, Володимир Цибулько, Сергій Годний, Андрій Пальчевський, Сергій Рудик, Андрій Юраш, Юрій Молчанов, Костянтин Грищенко, Олександр Кіхтенко, Оксана Продан, Олексій Мушак, Олег Осуховський, Іван Крулько, Олег Купрієнко, Олександр Колтунович.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.