Ведучий програми "Вечірній прайм" та студії LIVE Олексій Ананов:

"Дивною рисою жіночої поведінки для мене є те, з якою легкістю майже всі вони грають з аргументом "я дівчинка", перетворюючи його то в зброю, то в індульгенцію, то в пережиток, з яким вони готові боротися до останнього стразика, останньої блискітки, останньої пляшечки лаку для нігтів... Рожевого. "Ні, ні, не рожевого, а кольору фуксії. А, може, холодного лосося чи корала... Ні, сьогодні візьму фуксії. Але в мене немає під нього сумочки!.. І взагалі нічого одягнути. А я ж дівчинка!". І тоді я переконуюся в черговий раз, які ми всі різні і які однакові, адже хоч я і не дівчинка, але перед тим як поміркувати над долею Всесвіту, мені частенько теж "нічого надіти".

Ведучий програми "Новини 112" Іван Костроба:

"У жінок дуже добре організований розум. Вони, звичайно ж, скромні і частенько включають "блондинко", але ж ми, досвідчені джентльмени, знаємо – це заради того, щоб чоловік зробив для неї що-небудь приємне, а вона здивувалася, посміхнулася, і з'явився привід для розмови.

Ще жінки послідовні й акуратні. Вміють стежити за собою. Завжди дивувала ця кількість баночок, тюбиків, пляшечок, коробочок, в яких зберігаються різнокольорові креми, мазьки, порошечки, муси й інше – призначення кожного жінка визначає безпомилково протягом 3 секунд. Чоловікам з таким не впоратися.

Жінки, в цілому, веселіші і життєрадісніші чоловічого населення. Але їхні веселощі не відчайдушні та руйнівні (як часто буває у чоловіків), а кумедні й акуратні. Якщо вони гуляють – найчастіше, це не приносить незручностей людям довкола. Жінки живуть в більшій гармонії з природою і світом – на відміну від чоловіків, енергія яких часто буває спустошливою. Творчині ви наші:-))".

Ведучий програми "112 хвилин" Юрій Бібік:

"Мене розчулює, як дівчата граються з тваринами. Стільки милих, ніжних слів ти ніколи в житті не почуєш на свою адресу. Тільки собаці!

А цю звичку, впевнений, більшість чоловіків впізнає в своїх половинках. Як би дівчина все не розрахувала, скільки б у неї не було часу в запасі, скільки б годин вона не збиралася і не чепурилася – ви все одно не встигнете. Але й за це ми їх любимо! Правда!?)".

Ведучий студії LIVE Сергій Гулюк:

"Що у мене викликає розчулення? Можливо, не наймиліша і яка веде до захоплення, звичка сперечатися. Та ні, яке сперечатися – звичка доводити те, чого не існує! Причому у відповідь заборонена зброя у вигляді Google, Вікіпедії або доказової бази, якою може виступити фраза, колись вже сказана дівчиною – взагалі не працює. І це може стосуватися всього: від географічних нюансів розташування міста Лейден до правильності написання слова "акомпанемент". Будь-яким чином перемагати в цій суперечці або зіграти внічию – безглуздо, поки існує залізний аргумент "Жінка завжди має рацію".

Ведучий студії LIVE Тигран Мартиросян:

"Переважна більшість жінок має одну неймовірну звичку – невідомо де брати побутові відходи. Просто з порожнечі. З самого дитинства і до цього дня, виходячи з дому, мене нагороджують пакетом сміття. Звідки воно береться? Чому його так багато? Цим питанням зараз задається не тільки Андрій Садовий, а й, думаю, безліч чоловіків".

Ведучий студії LIVE Вадим Колодійчук:

"Дуже приємно спостерігати за дівчатами, коли вони вперше приміряють сукню, планують, яке взуття краще пасує до неї, прогнозують реакцію того, на кого вона повинна справити враження.

А ще дуже мило, коли у дівчат хороший апетит! Упевнений, таке було з кожним: ви прийшли в кафе або ресторан. Ти замовляєш собі, скажімо, пасту і салат, а твоя дівчина тільки салат і напої. Але тільки-но офіціант приносить ваше замовлення – твоя паста стає вашою або навіть більше її".

Джерело: журнал "Публічні люди".