Голос народу 112.ua

Сьогодні, 19 червня, в ефірі ток-шоу "Голос народу" на головному інформаційному телеканалі країни виступлять міністр юстиції Денис Малюська і голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія. Зазначимо, що в студії ток-шоу "Голос народу" вони з'являться вперше.

У п'ятничному випуску "Голос народу" ведучі Петро Мага, Тетяна Іванська і Тетяна Хмельницька обговорять із гостями гострі питання та актуальні події тижня, зокрема підготовку до місцевих виборів, рішення, ухвалені Верховною Радою протягом пленарного тижня, призначення, реформи, люстрацію та епатажні фото депутатів у соціальних мережах.

Гостями "Голосу народу" щоразу стають ключові фігури української політики. Нагадаємо, минулої п'ятниці в ефірі ток-шоу великі інтерв'ю дали міністр соціальної політики Марина Лазебна, а тижнем раніше – головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Не пропустіть! Сьогодні о 17:00 "Голос народу" на "112 Україна".

"Голос народу" 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.