"Ми люди" 112.ua

Тригодинний телемарафон "Ми люди", присвячений Хресній ході з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Русі, зібрав 27 липня біля екранів "112 Україна" 1,05 млн глядачів. З них 534 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). Частка телеканалу під час трансляції цієї передачі склала 2,44%, а рейтинг – 0,39%.

Такі показники забезпечили "112 Україна" впевнене лідерство серед інформаційних каналів у слоті трансляції телемарафону "Ми люди". При цьому від найближчого конкурента мовник відірвався в півтора рази.

Рейтинг "Ми люди" 112.ua

У ході марафону був показаний молебень на Володимирській гірці в Києві, урочиста Хресна хода з чудотворними іконами і мощами святих, а також велика божественна літургія в Києво-Печерській лаврі. Ведучі марафону взяли інтерв'ю у представників Української православної церкви, віруючих, істориків і експертів.

Ця передача стала продовженням проекту Української православної церкви, міжнародної громадської організації "День Хрещення Русі" і телеканалу "112 Україна", реалізованого у великодні дні 2019 року у телемарафоні "Пасха. Ми люди!"

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.