Телемарафон "Ми люди" 112.ua

27 липня "112 Україна" покаже телемарафон "Ми люди", присвячений Хресній ході з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Русі. Трансляція розпочнеться о 12:00.

Це стане продовженням спільного проєкту Української православної церкви, міжнародної громадської організації "День Хрещення Русі" і телеканалу "112 Україна", реалізованого у великодні дні 2019 року в телемарафоні "Великдень. Ми люди!" що викликало міжнародний резонанс.

На початку марафону буде показано молебень на Володимирській гірці в Києві. Його очолить предстоятель Української православної церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Після завершення молебню розпочнеться урочиста Хресна хода з чудотворними іконами і мощами святих. Вона пройде від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври, де відбудеться велика божественна літургія.

Під час трансляції ведучі "112 Україна" візьмуть інтерв'ю у представників Української православної церкви, вірян, істориків та експертів. 

На відміну від трансляцій минулих років, цього року під час телеетеру заговорить сама Хресна хода – її учасники, а це українці з усіх куточків країни та гості з різних країн світу. Учасники Хресної ходи у прямих включеннях телевізійного етеру розкажуть про свої відчуття від того, що відбувається, про своє розуміння значення і важливості відзначення події київського Хрещення Русі, що стала колискою народження східно-європейської православної цивілізації.

Як повідомлялося раніше, торік у Хресній ході з нагоди свята Хрещення Русі взяло участь, за різними оцінками, від 65 по 150 тис. людей.

Нагадаємо, за етером "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі та Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.