112.ua

Тринадцятий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийде в цю суботу, 24 листопада, о 18:15 на телеканалі "112 Україна". Журналісти розкажуть як забудовники-аферисти дурять людей при купівлі квартири.

Також у випуску розкажуть хто у владі покриває нечесних забудовників і чому замість того, щоб сидіти в тюрмі, будівельні магнати зводять власні маєтки.

Раніше в попередньому випуску розповіли як за злочини пологівського маніяка Сергія Ткача садили невинних людей і чому незаконно засуджені не отримали жодної компенсації.

У минулому випуску журналісти з'ясували, до кого стікаються тіньові потоки та які війни йдуть за контроль над ДФС.

Раніше в "Лізі корупції" розповіли, як політикам підбирають дівчат і хто з посадових осіб цим користувався.

"Ліга корупції" - це програма про тих, хто багатіє за рахунок держави. Тому від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування. Всі імена та прізвища, адреси та дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали - все це без винятку піде в ефір, тому що головною метою проекту є оприлюднення бюджетних злодіїв і звернення в поліцію, щоб вже там розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується виключно на фактажі, який буде надано глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв'язку, а героями випусків стануть персони найвищого рангу, імена яких всім добре відомі. Ба більше! Цей телевізійний проект викриватиме і нових, маловідомих суспільству, але незважаючи на це серйозних корупціонерів, і покаже фінансові зловживання та махінації в різних областях.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.