112.ua

Другий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийде цієї суботи, 8 вересня, о 18:15 на телеканалі "112 Україна". Цього разу розслідування стосуватиметься міністра, який відповідає за інфраструктуру нашої країни, зокрема за стан залізниць, портів і дороги.

Також у випуску буде розказано, хто наживається на державних підприємствах і як отримують посади в Міністерстві інфраструктури України.

Нагадаємо, прем'єра першого випуску "Ліги корупції" відбулася минулої суботи, 1 вересня. Героєм програми став прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У випуску розповідали про тіньових господарів Вінниці і про те, хто ховається за маскою господарника і реформатора.

"Ліга корупції" - це програма про тих, хто багатіє за кошти держави. Тому від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування. Усі імена і прізвища, адреси і дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали - усе це без винятку піде в ефір, тому що головною метою проекту є оприлюднення бюджетних злодіїв і звернення до поліції, щоб уже там розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується виключно на фактажі, який буде надано глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв'язку, а героями випусків стануть персони найвищого рангу, імена яких усім добре відомі. Ба навіть! Цей телевізійний проект буде викривати і нових, маловідомих суспільству, але незважаючи на це серйозних корупціонерів і покаже фінансові зловживання та махінації у різних сферах.

Телеканал "112" - інформаційно-аналітичний телеканал, що мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі та використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні та світі. Канал є в доступі в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.